• Naučíme vás vše potřebné k tomu, abyste měli stejně spokojené klienty jako my.
  • Nabízíme možnost smysluplného podnikání.
  • Zajišťujeme maximální podporu celého týmu.
  • Poskytujeme fungující adaptaci nováčkům.

Naše realitní kancelář není na své cestě dlouho. Víme, že mnoho klientů není se službami realitních kanceláří, potažmo realitních makléřů, spokojeno. Máme velikou příležitost dělat věci jinak. Bohaté manažerské a obchodní zkušenosti vlastníků kanceláře nám umožňují nabídnout jedinečnou profesní podporu. Chceme do svého týmu přivítat takové partnery, které naše filozofie oslovuje a mají zájem přinášet klientům hodnotné služby za zaslouženou odměnu.

Jsme připraveni do svého týmu přijmout jak zkušené realitní makléře, tak také naprosté nováčky. Všem novým členům našeho týmu poskytneme podporu odpovídající úrovni jejich znalostí a potřeb a také vytvoříme zajímavé motivační podmínky (včetně možnosti fixního příjmu za odvedený výkon).

Chcete se stát součástí našeho týmu? Volejte na +420 702 022 120 nebo pište na dusan.astl@ahpartners.cz

  • Budujeme také tým pro poskytování služeb v oblasti hypoték, pojištění a dalšího finančního poradenství.