fbpx
+420 702 022 120
Soukenné náměstí 23/10, Liberec
partner.liberec@century21.cz

Proč s námi

SPRÁVNÁ CENA


Úvodní konzultací o samotné koupi, prodeji či pronájmu se snažíme každému konkrétnímu případu porozumět. Prodej či pronájem nemovitosti vnímáme jako důležitý životní krok, který mnohdy činíme jen jednou či dvakrát za život. Ať jde o součást plnění snu nebo složitou životní situaci anebo o jednodušší případ, vždy mu chceme dokonale rozumět, abychom mohli co nejlépe pomoci.

Kvalifikovaným odhadem tržní ceny nemovitosti pomůžeme stanovit správnou prodejní cenu.

Odhad tržní ceny nemovitosti provádíme srovnávací tržní analýzou, jež dá klientovi pohled na jeho nemovitost ve srovnání s obdobnými nemovitostmi ve zvolené spádové oblasti a v požadovaném ‚časovém období.

Výběrem správné prodejní strategie zajistíme klientům požadovaný výsledek. Strategii volíme dle potřeb klienta. Cena, čas, způsob financování, ale i zájem zajistit pro nemovitost co nejvhodnějšího nového vlastníka či nájemce, to všechno jsou parametry, které rozhodují. A naší snahou je vždy maximálně vyhovět klientovým potřebám.

HOMESTAGING A ODBORNÉ NAFOCENÍ


Službou Home Staging připravíme nemovitost na prodej nebo pronájem.

Cílem Home Stagingu je zvýšení atraktivity nemovitosti pro co nejširší okruh potenciálních zájemců, a to především sladěním barevných schémat, uspořádáním nábytku a barevně sladěných doplňků, nastavení osvětlení a odstranění všech elementů, které by potenciálnímu zájemci ztěžovaly představu, že by právě tady mohl bydlet.

Odborným nafocením nemovitosti umožníme její profesionální prezentaci na realitním trhu.

Vizuální dojem rozhoduje o atraktivitě prodávané nemovitosti. Jediné světlé, ostré, prostor reálně zobrazující fotky v do­statečné kvalitě kupujícího zaujmou.

SÍŤ PARTNERŮ PO CELÉ ČR


Párováním nabídek a poptávek v síti kanceláří CENTURY 21 můžeme nalézt klienty mnohem dříve než konkurence. Vedle spolupráce ve vlastní síti podporujeme také spolupráci s konkurenčními realitními kancelářemi. Na prvním místě je totiž spokojenost klienta, ke které vždy naši práci směrujeme.

NEJLEPŠÍ MOŽNÁ INZERCE


Efektivní inzercí na nejlepších inzertních serverech oslovíme co nejvyšší možný okruh potenciálních kupujících.

Více jak 10 inzertních serverů (vč. stránek www.century21.cz), na kterých jsme schopni inzerovat, je zárukou oslovení maximálního množství případných zájemců.

Cíleným lokálním či regionálním marketingem oslovíme širší skupinu možných zájemců o nemovitost.

Bannerovou a vyhledávací webovou reklamou a/nebo venkovní prezentací na vývěskách, billboadech a plachtách v případě potřeby zajistíme prezentaci nemovitosti nad rámec běžné inzerce na inzertních serverech.

KOMPLETNÍ PRÁVNÍ SERVIS


Právním servisem zajistíme klientům správnou právní dokumentaci potřebnou pro bezproblémové vyřešení realitní transakce.

Námi používané aktualizované kupní i nájemní smlouvy jsou zárukou nejen věcně, ale i formálně správně zvládnutého realitního případu.

Poskytnutím možnosti úschovy kupní ceny u třetí osoby umožníme bezpečný převod finančních prostředků od kupujícího k prodávajícímu.

Díky třem možným typům úschovy (dle volby klienta v bance, u notáře nebo v advokátní úschově) mají kupující jistotu, že se jejich peníze dostanou do rukou prodávajících až po provedení zápisu do katastru nemovitostí. Prodávající mají zároveň jistotu, že peníze za svoji nemovitost po zmíněném zápisu do katastru nemovitostí obdrží.

PROVĚŘENÍ ZÁJEMCŮ O PRONÁJEM


Pronájem bývá častým způsobem nakládání s nemovitostí, ať již jako součást investování nebo zdroj okamžitého výdělku. Pro každého pronajímatele je velmi důležité, aby nájemce jeho nemovitosti splňoval minimálně základní kritéria kvality a bonity.

Máme nástroje, které nám umožňují pomoci pronajímatelům s prověřením kvality a bonity zájemců o pronájem nemovitosti.

Takové prověření samo o sobě negarantuje, že nový nájemce bude bezproblémově platit nájemné. Prověření údajů v dostupných registrech však riziko špatného výběru nájemce významně snižuje.

FINANCOVÁNÍ KOUPĚ A POJIŠTĚNÍ


Zajistíme financování koupě nemovitosti kupujícímu prostřednictvím hypotečního úvěru. Kupujícím tak umožňujeme nemovitost koupit a zároveň tím zvyšujeme šanci prodávajícího nemovitost prodat.

Našim klientům v případě potřeby jejich nově nabyté nemovitosti pojistíme.

Pojištění osob a nemovitostí je nedílnou součástí našeho kompletního klientského servisu.

JSME SOUČÁSTÍ SVĚTOVÉ JEDNIČKY V REALITÁCH


Využíváme téměř půl století ověřených realitních zkušeností z celého světa.

Sdílíme znalosti více než 100 000 realitních makléřů z téměř 7 000 kanceláří v 76 zemích světa.

Máme partnery v 50 kancelářích stejné značky po celé čR.

Preferujeme exkluzívní spolupráci, která je pro klienty nejvýhodnějším způsobem jejich zastupování a kterou vám rádi vysvětlíme.

Naši makléři dodržují Etický kodex a Zlatý standard poskytovaných služeb.

Využíváme moderní nástroje současného realitního byznysu – cenové mapy, funkční IT systémy a další podpůrné aplikace. S námi prodá. RYCHLEJI. BEZPEČNĚJI a VÝHODNĚJI.