fbpx
+420 702 022 120
Soukenné náměstí 23/10, Liberec
partner.liberec@century21.cz

Makléři

Ing. Michaela Ciešláková

Ing. Michaela Ciešláková

tel.: +420 732 857 253
email: michaela.cieslakova@century21.cz

Zkušenosti z praxe z Velké Británie a pětileté působení v bance v oblasti firemní klientely zúročuji ve své práci realitního makléře již 6 let. Empatie a nasazení vedoucí ke spokojenosti klientů mě naplňují energií a radostí. A také se neustále utvrzuji v tom, že partnerský přístup je jediný správný způsob jak prodej či pronájem nemovitostí zprostředkovávat. Velmi ráda poradím a pomohu každému, kdo uvítá služby zkušeného profesionála.

Zdena Astlová

tel.: +420 602 360 862
email: zdena.astlova@century21.cz

Svoje celoživotní zkušenosti v oblasti marketingu, obchodu i poradenství nyní zúročuji v práci realitního makléře. Dlouhodobě spolupracuji s lidmi, takže empatie, vstřícnost i časová nezávislost je pro mě samozřejmostí. Velmi ráda vám poradím a pomohu s pronájmem či prodejem nemovitostí.

Pavla Písařová

tel.: +420 774 732 277
email: pavla.pisarova@century21.cz

Práce s lidmi mě jednoduše baví a naplňuje. Proto jsem se rozhodla zúročit svoje obchodní zkušenosti jako realitní makléř. Spokojenost a důvěra klienta je pro mě stejně tak jako poctivé a čestné jednání prioritou. Moc ráda vás budu provázet na cestě za novým bydlením.

Markéta Böhmová

tel.: +420 776 795 613
email: marketa.bohmova@century21.cz

Zastávám v naší realitní kanceláři různorodé role, především se starám o přípravu nemovitostí na prodej či pronájem. Poskytuji klientům služby od tržního oceňování, po homestaging v jejich nemovitosti, focení interiéru i exteriéru (dron), až po zakreslování půdorysu. Zajištění správné prezentace nemovitosti je klíčové pro úspěšný prodej nebo pronájem, a právě výše zmíněné přípravy u nemovitosti v profesionálním podání mohou hrát zásadní roli v tom, jak rychle a za jakou cenu se nemovitost prodá nebo pronajme. Hledání vhodných zájemců pro koupi nebo nájem také vyžaduje dobrou znalost trhu a schopnost porozumět potřebám a preferencím klientů. Zvládám identifikovat ty správné lidi a efektivně je spojit s vhodnými nemovitostmi, což vede ke spokojenosti mých klientů.