fbpx
+420 702 022 120
Soukenné náměstí 23/10, Liberec
partner.liberec@century21.cz

Makléři

Ing. Michaela Ciešláková

tel.: +420 732 857 253
email: michaela.cieslakova@century21.cz

Zkušenosti z praxe z Velké Británie a pětileté působení v bance v oblasti firemní klientely zúročuji ve své práci realitního makléře již 6 let. Empatie a nasazení vedoucí ke spokojenosti klientů mě naplňují energií a radostí. A také se neustále utvrzuji v tom, že partnerský přístup je jediný správný způsob jak prodej či pronájem nemovitostí zprostředkovávat. Velmi ráda poradím a pomohu každému, kdo uvítá služby zkušeného profesionála.

Zdena Astlová

tel.: +420 602 360 862
email: zdena.astlova@century21.cz

Svoje celoživotní zkušenosti v oblasti marketingu, obchodu i poradenství nyní zúročuji v práci realitního makléře. Dlouhodobě spolupracuji s lidmi, takže empatie, vstřícnost i časová nezávislost je pro mě samozřejmostí. Velmi ráda vám poradím a pomohu s pronájmem či prodejem nemovitostí.

Pavla Písařová

tel.: +420 774 732 277
email: pavla.pisarova@century21.cz

Práce s lidmi mě jednoduše baví a naplňuje. Proto jsem se rozhodla zúročit svoje obchodní zkušenosti jako realitní makléř. Spokojenost a důvěra klienta je pro mě stejně tak jako poctivé a čestné jednání prioritou. Moc ráda vás budu provázet na cestě za novým bydlením.

Kateřina Hudíková

tel.: +420 606 328 561
email: katerina.hudikova@century21.cz

Obchodování jsem se začala věnovat ihned po ukončení studia. V průběhu let jsem si vyzkoušela práci pro korporátní i rodinnou firmu a po získaných zkušenostech jsem se rozhodla právě pro CENTURY 21, protože je ideální kombinací těchto dvou světů. Díky tomu vím, že dokážu svým klientům poskytnout nejen přátelskou ale zároveň i profesionální pomoc s tak důležitou transakcí jako je prodej nebo koupě nemovitosti.

.

Šárka Kopčanská

tel.: +420 720 366 186
email: sarka.kopcanska@century21.cz

Mou prioritou v práci realitní makléřky je poskytovat klientům ty nejkvalitnější služby v oblasti realit. V CENTURY 21 děláme svou práci s radostí, poctivě, a nejlépe jak umíme. Jsem tu pro své klienty od toho, abych je ušetřila jakýchkoliv nepříjemností a starostí, které mohou nastat v průběhu prodeje jejich nemovitosti a abych zajistila co nejúspěšnější prodej. Mimo jiné jsem přesvědčena, že každá nemovitost má svého kupce, a žádná situace pro mě není neřešitelná.

Jiří Hruška

tel.: +420 602 439 243
email: jiri.hruska@century21.cz

Většinu své profesní dráhy jsem zasvětil snaze přinášet klientům opravdu kvalitní služby. Prodej podle potřeb klienta je dnes bohužel v mnoha firmách, obzvláště korporátního typu, více zbožným přáním či spíše chimérou. Možnost podnikat tak, aby byl každý náš klient s našimi službami a servisem skutečně spokojený, považuji za obrovskou výsadu.