fbpx
+420 702 022 120
Soukenné náměstí 23/10, Liberec
partner.liberec@century21.cz

Makléři

Ing. Michaela Ciešláková

tel.: +420 732 857 253
email: michaela.cieslakova@century21.cz

Zkušenosti z praxe z Velké Británie a pětileté působení v bance v oblasti firemní klientely zúročuji ve své práci realitního makléře již 6 let. Empatie a nasazení vedoucí ke spokojenosti klientů mě naplňují energií a radostí. A také se neustále utvrzuji v tom, že partnerský přístup je jediný správný způsob jak prodej či pronájem nemovitostí zprostředkovávat. Velmi ráda poradím a pomohu každému, kdo uvítá služby zkušeného profesionála.

Zdena Astlová

tel.: +420 602 360 862
email: zdena.astlova@century21.cz

Svoje celoživotní zkušenosti v oblasti marketingu, obchodu i poradenství nyní zúročuji v práci realitního makléře. Dlouhodobě spolupracuji s lidmi, takže empatie, vstřícnost i časová nezávislost je pro mě samozřejmostí. Velmi ráda vám poradím a pomohu s pronájmem či prodejem nemovitostí.

Pavla Písařová

tel.: +420 774 732 277
email: pavla.pisarova@century21.cz

Práce s lidmi mě jednoduše baví a naplňuje. Proto jsem se rozhodla zúročit svoje obchodní zkušenosti jako realitní makléř. Spokojenost a důvěra klienta je pro mě stejně tak jako poctivé a čestné jednání prioritou. Moc ráda vás budu provázet na cestě za novým bydlením.

Ing. Vladimír Marek

tel.:+420 778 088 751
email: vladimir.marek@century21.cz

„Profesionální servis v realitních službách, na míru šitý zákazníkovi.“ To je krédo, kterého se držím a které dosud oceňují všichni moji spokojení klienti.

Více než dvacetiletá obchodní praxe v manažerských funkcích pro úspěšné nadnárodní společnosti, s 15 lety strávenými v zahraničí, mne přivedla k rozhodnutí využívat znalostí a zkušeností v oblasti realit i po návratu do ČR. Prioritou je pro mne řešení vaší životní situace, která vás přivedla k rozhodnutí nákupu nebo prodeje nemovitosti. Každá nemovitost má svého zájemce a věřím, že po nastavení správných parametrů jej korektně, s rozvahou a klidem společně nalezneme.

Specializuji se na komerční objekty s nebytovými prostory, pozemky, byty, nestandardní objekty k bydlení či podnikání, vyhledávání investičních příležitostí na objednávku. Každý seriózní klient je pro mne celoživotním „VIP“ partnerem.

 🇷🇺Вы хотите приобрести или продать недвижимость в cеверной Чехии, и не только? Могу предложить свою помощь! У меня опыт и я свободно общаюсь по русски.

Valtr Kominik

tel.:+420 608 709 709
email: valtr.kominik@century21.cz

Z mého pohledu není v životě nic důležitějšího, než pomáhat své rodině, okolí a slušným lidem všeobecně. Práce by neměla být pouze zdrojem příjmů, ale i posláním, které člověka naplňuje. Ve své dlouholeté praxi jsem pracoval s mnoha klienty, kteří se nakonec stali i mými trvalými přáteli. Stejně tak jsem se stal součástí i naší realitní kanceláře. V týmu profesionálů, na které se mohou spolehnout všichni naši klienti stejně jako já, je radost se neustále zdokonalovat.

Sám jsem na vlastní kůži zažil, jak se může zkomplikovat prodej a nákup nemovitosti, pokud se tato činnost podcení.

Nečekejte ode mě pouhý strohý profesionální přístup, jsem především člověk, který se snaží své klienty pochopit a svými znalostmi podpořit tak, aby jejich důležité životní rozhodnutí dopadlo co nejlépe a podle jejich přání a představ.

Rád vám pomohu při výběru, prodeji a pronájmu nemovitosti.