fbpx
+420 702 022 120
Soukenné náměstí 23/10, Liberec
partner.liberec@century21.cz

Kdo jsme

Kdo jsme:

Naše realitní kancelář CENTURY 21 Partner Liberec působící převážně v regionu města Liberce a spádových oblastech, ale také v Praze a okolí, je členem světové jedničky na trhu zprostředkování prodeje a pronájmu rezidenčních nemovitostí.

Víme, že mnoho klientů není se službami realitních kanceláří, potažmo realitních makléřů, spokojeno. Máme velikou příležitost dělat věci jinak. Globální renomé značky spojujeme s naší filozofií a také s našimi obchodními a manažerskými dovednostmi, které nám umožňují nabídnout jedinečnou profesní podporu.

Ing. Dušan Astl

„Pro vstup do světa realit jsem se rozhodl po velmi tragické zkušenosti s nejmenovanou realitní kanceláří při koupi investiční nemovitosti. Nechci nikoho přesvědčovat o tom, že jsem odborníkem v realitách. Ale vím, že se nám daří vytvářet tým těch opravdu dobrých makléřů a přinášet na dnešní přeplněný trh kvalitní službu. Díky tomu mohu říct, že bez obav stojím za kvalitou kompletního servisu, který přinášíme s cílem zajistit naprostý komfort pro naše klienty.“

Naše filosofie:

Jsme tým profesionálů, pro které je velmi důležité partnerství. Nejen mezi námi a našimi klienty, ale také v rámci našeho týmu. To, co děláme, nás baví. Jsme si jisti, že naše nadšení a zkušenosti mohou našim klientům pomoci vyřešit veškeré okolnosti spojené s tak významným krokem jakým změna bydlení bezesporu je. Snažíme se o to, aby s našimi službami byli naši klienti spokojení a aby je rádi doporučovali. Jedině tak budeme mít pocit, že děláme svou práci dobře.

Věříme, že náš způsob podnikání vedoucí ke spokojenosti jak klientů, tak členů našeho týmu, je atraktivní pro každého, koho nemovitosti baví a kdo má zájem sdílet společným podnikáním naše hodnoty: smysl pro férové jednání; snahu vnímat a uspokojovat potřeby klientů; ochotu zlepšovat svou profesionalitu; zájem prací v našem týmu se také dobře bavit.