fbpx
+420 702 022 120
Soukenné náměstí 23/10, Liberec
partner.liberec@century21.cz

Chata, 76 m2, Bernartice u Trutnova

Bernartice u Trutnova, Česko

Odpovědět na inzerát

Detaily

(Prohlídky již tuto sobotu 30.5.2020 od 15:00 hod. Pro konkrétní čas volejte prosím makléři.)

Exkluzivně nabízíme rekreační chatu velikosti 76 m2 na pozemku o rozloze 392 m2, v obci Bernartice u Trutnova, na úpatí oblíbené turistické oblasti východních Krkonoš a Vraných hor, v nadmořské výšce 500 m.

Z předsíně se vstupuje do dominantního prostorného obývacího pokoje s krbem a se vstupem na terasu a schody do podkroví. Další samostatné vstupy vedou z předsíně také do kuchyňky a na WC. Podkroví tvoří jedna větší a jedna menší ložnice. Ve sníženém přízemí domu je prostorná garáž.

Na pozemek jsou dovedeny přípojky vody a elektrické energie. Jejich zavedení do vnitřku chaty stávající majitelé ponechali již na budoucím kupujícím, s ohledem na jeho možné představy a požadavky. Potokem v těsné blízkosti teče pitná voda kojenecké kvality.

V obci Bernartice jsou mateřská a základní škola, pošta a zdravotní středisko. Dopravní obslužnost je zajištěna jak autobusovou dopravou v přibližně hodinových intervalech, tak vlakovým spojením. Zásobování obyvatel i návštěvníků je na slušné úrovni.

Výraznou dominantou Bernartic je kostel Nanebevzetí Panny Marie vystavěný v barokním slohu v 17. století. Národní technickou památkou je 30 m vysoký železniční viadukt s opěrnými oblouky z 19. století, vedoucí přes údolí říčky Ličné. Obec je východiskem pro turistické výlety na Vraní hory a Jestřebí hory a do Malých Svatoňovic, přes Žacléř pak na Rýchory, a přes státní hranici dále do Polska. Hraniční přechod je v sousední obci Královec vzdálen 5 km.

V zimních měsících se nabízí možnost nedalekého lyžařského areálu v Prkenném dole u Žacléře a pro méně náročné lyžaře je také v obci fungující lyžařský vlek.

Umístění nemovitosti v nevelké chatové zástavbě na okraji obce uprostřed lesa poskytuje majitelům dokonalou oázu naprostého klidu.

Doporučujeme prohlídku.

  • ID: 4474
  • Publikováno: 18. 5. 2020
  • Poslední aktualizace: 27. 5. 2020
  • Shlédnutí: 800